0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Yıkanabilir Halı Örtüsü

Yıkanabilir Halı Örtüsü

Evlerde, iş yerlerinde sıklıkla kullanılan ürünlerin başında halılar gelmektedir. Halı kullanımı geçmişten günümüze Türk kültüründe önemli bir yere sahip olmuş, günümüzde de kullanılmaya devam edilmektedir. Özellikle misafirlik zamanlarında, özel günlerde ve bayramlarda halıların temiz olmasına ayrı bir özen gösterilerek, şık ve temiz durmasına dikkat edilir. Yıkanabilir halı örtüsü bu doğrultuda başta ev hanımları olmak üzere halıların temiz kalmasını isteyen herkes tarafından kullanılan bir örtü olmakla birlikte, halıları koruyarak kirlenmesine ve leke tutmasına yönelik, günlük kullanımlar için tercih edilmektedir.

Yıkanabilir Halı Örtüsü Özellikleri Nelerdir?

Özellikle günlük kullanımlar için tercih edilen yıkanabilir halı örtüsü halının çıkmayan lekelere maruz kalmasını önlemekte, beklenmedik misafirler geldiğinde kaldırılarak asıl halının temiz ve şık görünmesini sağladığından ev hanımları başta olmak üzere çoğu kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu örtüler:

  • Toparlanma yapmadığında dolayı süpürge ile kolaylıkla süpürülebilir.
  • Leke tutmayan çeşitleri olmakla birlikte aynı zamanda hijyeniktir.
  • Çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilir, çekme, sünme ve renklerde solma yapmaz.
  • Sitemizden istediğiniz desen ve boyutlara göre bir halı örtüsü bulmanız mümkündür.

Her türden halı üzerinde uygulanan bu örtüler için sitemizden vereceğiniz siparişlerde halıların en ve boy oranına göre en doğru seçim tercih edilmelidir.

Yıkanabilir Halı Örtüsü Çeşitleri

Halıları koruma amacıyla üretilen yıkanabilir halı örtüsü farklı boyut ve desenlere sahip olarak birçok çeşide sahiptir. Özel kumaşlardan yapılanlar, farklı dokulara sahip örtüler, dijital baskılı örtüler ve anti bakteriyel çeşitleri ile satışa sunulmakla birlikte leke tutmayan ve renklerde deforme olmayan çeşitleri de sitemizde mevcuttur. Mutfak, salon, oturma odası ya da çocuk odasında kullanılan her türlü halıya kolaylıkla geçirilebilir ve yıkanabilir olması sebebi ile de uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Aranacak kelime