0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Yıkanabilir Halı

Yıkanabilir Halı

Yaşam alanlarınızın görünümünü değiştirmek istediğinizde küçük dokunuşlar çok önemli farklar yaratabilir. Çocuk odası ya da evinizin herhangi bir odasını tasarlarken halılar bu değişimde önemli yere sahip olmuştur. Modern görünüm sunan tasarımlara sahip halılar odanıza farklı bir görünüm sunarken, spor ve klasik odalar için uygun halı modellerini tercih etmek yeterlidir. Odaya ferah ve şık bir görünüm sunacak halıları tercih ederken halıların modelleri kadar özelliklerine de bakmak gerekiyor. Yıkanabilir halı modelleri son dönemlerde hijyen ve kolay temizlenme özellikleri nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. %100 pamuk ve doğal boya ile üretilen yıkanabilir halılar, sağlıklı olması ve bakteri oluşumunu engellemesi ile öne çıkıyor.

Yıkanabilir Halıların Özellikleri Nelerdir?

Çamaşır makinesinde yıkanabilen bu halılar özellikle bebek ve çocuk odaları için vazgeçilmez özelliklere sahiptir. Çocukların daha sağlıklı yaşam alanlarında bulunmaları her anne ve babanın en önemli görevlerinden biridir. %100 pamuk ve doğal boya ile renklendirilmesi halıların hijyenik olmasını sağlıyor. Evinizde küçük çocuğunuz varsa yerde vakit geçireceğinden halılarınızın hijyenik olması son derece önemlidir. Kolay yıkanabilir özelliklere sahip bu halılar çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliği nedeni ile diğer halılardan çok daha hijyeniktir. İstenilen ölçülerde bulabileceğiniz yıkanabilir halıların birçok alternatifi mevcuttur. renkli ve modern tasarımlar ve sıra dışı tasarımları bulabileceğiniz yıkanabilir halı kolayca yıkanabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Yıkanabilir Halılar Güvenilir Ve Sağlıklı mı?

Malzeme özelliğine baktığımızda %100 Pamuk olan yıkanabilir halı, doğal boya ile de renklendirilmiştir. Kirlendiğinde kolayca yıkayabileceğiniz yıkanabilir halılar, çamaşır makinesine atılarak kirlerinden kolayca arındırılabilir özelliklere sahiptir. ISO9001, 14002, 18001 gibi önemli sertifikalara sahip bu halılara ulaşmak istediğinizde sitemizden fiyat ve modellere bakabilirsiniz. Çocuklarınızın daha sağlıklı odalarda vakit geçirmesini istediğinizde halılar bu düşüncenizde önemli bir yere sahip olmalıdır. Sıradan halılar zaman için bakteri oluşumuna neden olacağından çocuk ve bebek odalarında yıkanabilir halılar tercih edilmesi son derece önemlidir. Sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları için siz de yıkanabilir halıları tercih edebilir ve evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca çocuklar için teknolojik tekstil enstitüsü sertifikasına sahip olması çocuklarınızın hijyenik halılar üzerinde vakit geçirmesini sağlayacaktır. Bütçenize hitap eden çok özel yıkanabilir halı modellerine sahip olmak isterseniz, sitemizin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın yıkanabilir ve doğal özelliklere sahip halılar ile daha hijyenik olmasını isterseniz halı modellerimize göz atabilir ve dilediğinizi uygun fiyat aralıkları ile satın alabilirsiniz.

Aranacak kelime