0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

409 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Bebek odası her anne babanın hayalidir. Özellikle ilk çocuk da bu heyecanın da daha da çok arttığını ve daha bir hevesle gerçekleştirildiğini görmekteyiz. Ancak bu hevesle ve heyecanla bebek odası dekorasyonu yapılırken atlanmaması, unutulmaması gereken noktalar vardır. Öncelikle unutulmaması gereken nokta nokta bu dekorasyonun bir bebek için yapıldığıdır. Bunun anlamı şudur ki bebek odaları ilk heyecan ve hevesle karmaşık bir şekil de dekore edilebilir ve ya kullanılması önerilmeyen koyu tonlar tercih edilebilir. Bu nedenle kesinlikle heyecana kapılarak yanlış bir dekorasyon gerçekleştirilmemelidir. Karışık renklerde pek çok eşyanın oda içerisin de yerlerini aldığı bebek odaları hem karmaşık bir izlenim sunar hem de bebeğin huzursuz olmasına yol açar. Bu nedenle anne ve babalar alınan eşyaların renk uyumuna özellikle dikkat edilmelidir. Bundan dolayı tüm ürünlerimizde size özel seçenekler sunuyor ve kaliteli olarak tercih etmenize yardımcı oluyoruz.

Bebek Odası Dekorasyonu
Bebek odası dekorasyonu sırasında karşılaşılan bir başka durum ise beğenilen her şeyin alınarak bebek odasına konulmasıdır. Bu çok yanlış bir tavır ve tutumdur. Çünkü çok fazla oyuncağın olduğu bir bebek odası bebeğin ilk aylarında ve daha sonrasın da bebeğe ürkütücü gelebilir. Kullanılan eşyaların geceleri dışarıdan gelecek ışıkla gölge oluşturacakları göz ardı edilebilmektedir. Ancak bu gölgeler bebekleri çoğunlukla korkutabilmek de ve uykularını uyumalarına engel olmaktadır. Dolap seçimi de bu nedenle önemlidir. Daha doğru bir şekil de açıklamak gerekirse dolabın bebek odasın da ki yeri önemlidir. Beşiğin tam karşısına konula dolap bebeğe korku verebilir. Aynı zaman da dolabın kesinlikle duvara monte edilmesi gerektiği de unutulmamalıdır. Tüm modellerde estetik ve zarafet ön planda yer almaktadır.

Bebek Odası Fiyatları
Bebek odası dekorasyonu cinsiyet farklılığı göstermektedir. Bunun nedeni kız odalarının ve eşyalarının pembe, erkek oda ve eşyalarının ise mavi renk ile özdeşleşmiş olmasıdır. Sarı, yeşil, turuncu gibi renklerin dekorasyonda artık daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır.. Beyaz renk ise dekorasyonun adeta baş tacıdır. Küçük bir bebek odası beyaz renk kullanımı ile odayı daha büyük bir görünüme ve refaha kavuşturur. Dekorasyonun pek çok parçası vardır. Dolap, çekmeceli şifonyer, beşik gibi mobilyalardan oluşan bebek odası takımları, bebek odası için özel olarak hazırlanmış dekoratif yastıklar, bebek odası aksesuarları bebek odası dekorasyonun da kullanılan dekorasyon ürünlerinin sadece bir kaçıdır. Dekore edilen odada beşiğin pencereden uzak bir noktaya konulması gerekir. Bunun nedeni gece pencereden soğuk gelebilecek olması ve bebeğin hareketlenmesi ile pencerenin bebek için tehlike arz etmesidir. Bebek odası dekorasyonunda firmamızdan her zaman gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Aranacak kelime